Jesteśmy rodzinną firmą, która za cel obiera sobie tworzenie najwyższej jakości wyposażenia pokoju dziecięcego, w tym przede wszystkim łóżeczek, materacy, wyłożeń tekstylnych oraz koszy Mojżesza. Istotna jest dla nas rodzinna tradycja, dzięki której tak naprawdę istnieje nasz biznes. Założyciel marki Waldin – Waldemar Zawada – swoją działalność rozpoczynał w 1982 roku, konstruując i sprzedając wyroby wikliniarskie wykończone materiałem. Były one przeznaczone m.in. dla zwierząt, a eksportowane na rynek niemiecki. Przełomowy dla naszej firmy był jednak rok 2002 – wtedy zdecydowaliśmy się na stworzenie łóżeczek dziecięcych oraz koszy Mojżesza pod aktualną nazwą Waldin, przeznaczonych już na rynek lokalny. Tradycja trwa do dziś!

Rodzinna droga do sukcesu, czyli Waldin jako firma produkcyjna

Nasza firma to ludzie z ogromną pasją i zaangażowaniem. Rodzinny interes opiewa na blisko 50 zatrudnionych pracowników, którzy ze szczególnym uwzględnieniem dbania o wzajemne relacje przyczyniają się do ciągłego zwiększania sukcesu firmy. Nasz zarząd, w tym właściciel, a także członkowie rodziny odpowiadający za marketing, e-commerce oraz sprzedaż na rynek zagraniczny, wraz z załogą produkcyjną tworzą naprawdę zgraną drużynę – dzięki tej współpracy zyskujemy o wiele więcej niż produkty. Zyskujemy świadomość, że pozytywne relacje przekładają się na zaangażowanie w każde powierzone zadanie. A to zaangażowanie przynosi zyski. Czego chcieć więcej? Oczywiście jak najwięcej klientów, którzy zdecydują się na zakup naszych wyrobów. Potrzebujemy zatem Ciebie!

Nasze produkty to totalny must have!

Zajmujemy się produkcją łóżeczek 5 oraz 7 w 1 – na ten moment są to nasze hity sprzedażowe, których jakość określamy mianem premium. Za nią skrywają się funkcjonalność, estetyka oraz bezpieczeństwo. Modele łóżeczek 7 w 1 posiadają przyznany atest bezpieczeństwa, który potwierdza solidność ich wykonania oraz wyklucza wszelkie zagrożenia płynące z codziennego użytkowania. W końcu to niebywale ważne, aby rodzic czuł, że jego dziecko korzysta z bezpiecznych rozwiązań. Nasze łóżeczka właśnie takie są!

Za ich ergonomię i możliwości podziękujesz w bardzo krótkim czasie, gdyż ułatwią Ci one zajmowanie się maluszkiem od jego pierwszych dni we własnych czterech ścianach. Pod uwagę wzięliśmy bowiem nie tylko komfort dziecka, ale przede wszystkim rodzica. W Waldin pamiętamy o każdym!

Stawiamy na innowację i nowoczesne technologie

Możemy pochwalić się doskonale zaprojektowanym, sprawnym i innowacyjnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na precyzyjne wykonywanie zadań: od gięcia i szlifowania elementów drewnianych, po ostatnie pociągnięcia ekologicznej farby na konstrukcji. Przykładamy szczególną wagę do tego, by nasze wyroby były:

  • jakościowe – bo zależy nam na wieloletnim użytkowaniu,
  • funkcjonalne – by mogły służyć przez naprawdę wiele lat i to w niezmienionym stanie,
  • korzystne cenowo – bo za kosztem jednorazowym kryje się oszczędność przez lata.

Wszystkie zalety odkryjesz, wybierając nasze produkty jako elementy wyposażenia pokoiku Twojego dziecka. Przekonasz się sam, jak wiele zyskasz, decydując się na ich zakup! 

Poznaj nasze plany…

Aktualnie skupiamy się na promowaniu naszych rozwiązań na rynku lokalnym, ale także zagranicznym. Chcemy, by świat usłyszał o tym, jak wiele do zaoferowania ma polska marka Waldin. A ma naprawdę sporo! Wzięliśmy udział w targach Kids’ Time 2023, które odbyły się w Kielcach. Stanowiły one dla nas szansę na jeszcze większy rozgłos, dzięki czemu zyskaliśmy kontrahentów z różnych regionów Europy. Dodatkowo możemy pochwalić się zdobytą wiosną 2023 roku nagrodą w prestiżowym konkursie „Nagroda Rodziców/Zabawka roku”. Zostaliśmy docenieni za model łóżeczka 7 w 1, które według jury oraz użytkowników łóżeczka spełniło wszystkie kryteria, tj. bezpieczeństwo i jakość wykonania, funkcjonalność, pomysł, design, opis produktu. Jury zasiadające w składzie obfitowało w fizjoterapeutów, psychologów, a nawet znanych z telewizji rodziców. To ogromne wyróżnienie napędza nas do dalszego działania. Nasze wyroby cieszą się też uznaniem w takich krajach jak Chorwacja, Rumunia, Cypr czy Niemcy. W planach mamy o wiele więcej… koniecznie śledź nasze poczynania w mediach społecznościowych!

Do zakupów oraz do kontaktu zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi wyrobami. Razem stworzymy idealną przestrzeń wypoczynkową dla Twojego malucha!

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło