Okrągłe łóżeczka dziecięce 7 w 1

Aktywne filtry

Zainwestuj w komfort swojego maluszka już od pierwszych dni jego życia – to kluczowe dla zapewnienia mu właściwego rozwoju. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego przygotowaliśmy najlepsze rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność, design oraz bezpieczeństwo, tak ważne w życiu każdej pociechy. Przedstawiamy łóżeczka dla dzieci – okrągłe modele, które spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie wykonania, funkcjonalności i wielu innych aspektów. Na uwagę zasługuje fakt, że nie produkujemy zwykłych mebli. Są to formy 7 w 1, czyli okrągłe łóżeczka składające się łącznie z kilku elementów. Zależy nam bowiem na maksymalizowaniu funkcjonalności, a nie wydatków – zakup osobnych mebli znacząco przewyższa cenowo oferowane przez nas rozwiązanie. Przygotowaliśmy łóżeczka okrągłe w różnych odcieniach, aby można było dopasować je do swoich preferencji. Wszystkie z nich zostały wykonane z jak najlepszych materiałów. 

Dokonując zakupu, otrzymujesz cały zestaw: łóżeczko, materac i pościel. Taki komplet stanowi rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ jest gotowy do użytkowania bezpośrednio po złożeniu konstrukcji. Postaw na niezawodność i polskie wykonanie – postaw na nas.

Poznaj nasze funkcjonalne łóżko. Rośnie z dzieckiem!

Funkcjonalne rozwiązania zawsze będą na topie. Taka myśl przyświecała nam podczas produkcji okrągłych łóżeczek dziecięcych, które oprócz swojego podstawowego założenia spełniają także masę innych funkcji. Łączą w sobie m.in. małe oraz duże łóżeczko, przewijak, a nawet stolik i dwa krzesełka. Możesz zmieniać ich konfigurację w zależności od tego, czego aktualnie potrzebuje Twój maluszek oraz na jakim etapie rozwoju się znajduje. Warto wspomnieć, że oferujemy łóżeczka dziecięce rosnące z dzieckiem, a to oznacza, że kupując jeden mebel, wykorzystujesz go nie tylko w początkowych miesiącach, ale także później – wyposażając się w dodatkowe elementy, możesz sprawić, że konstrukcja zostanie z Twoim dzieckiem nawet do 10 roku życia! Łóżka dla dzieci z regulacją długości stanowią świetną opcję zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Zapomnij o potrzebie przeznaczania coraz to wyższych sum na zakup łóżeczka, przewijaka, dostawki i wielu innych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju. Łóżko dla dziecka, które rośnie razem z nim, to doskonała inwestycja na lata. Zadbaliśmy o to, by konstrukcja przetrwała nawet najbardziej intensywne użytkowanie, a zatem nie musisz się obawiać, że po pierwszych kilku miesiącach nie będzie ona stabilna – łóżeczko rosnące razem z dzieckiem to gwarancja niezawodności!

Łóżeczko niemowlęce okrągłe od Waldin. Poznaj nasze priorytety

Dlaczego warto zainwestować w wyprodukowane przez nas łóżko, które rośnie wraz z dzieckiem? Ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo w każdym calu. Dostępne modele, tj. okrągłe łóżeczka dla niemowląt, rosnące razem z dzieckiem, uzyskały certyfikaty poświadczające ich zgodność z restrykcyjnymi normami obowiązującymi na produkty przeznaczone dla dzieci. Kupując łóżeczka dziecięce od Waldin, wybierasz przede wszystkim pewność co do wykonania oraz spełnienia określonych w tej branży zasad. Okrągłe łóżeczko dla dziecka cechuje się wykorzystaniem naturalnych surowców – jest ono drewniane, a do tego pokryte bezpieczną farbą na bazie wody. Nie wydziela ona szkodliwych substancji ani nie posiada zapachu. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ mebel przeznaczony dla niemowlaka nie powinien wywoływać u niego alergii czy podrażnień – nie każdy rodzic zdaje sobie z tego sprawę! Zadbaliśmy także o to, by okrągłe łóżeczka były uniwersalne, dlatego sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Oferowany model 7 w 1 to łóżeczko na kółkach, które zapewnia dodatkową mobilność. Postaw na polskiego producenta, by mieć pewność, że dajesz swojemu maluchowi to, co najlepsze.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło