Dodatki do łóżeczek

Aktywne filtry

W ofercie mamy wiele estetycznych i praktycznych dodatków do łóżeczek 7 w 1 oraz pozostałych modeli. To wysokiej jakości produkty, które są trwałe, a do tego zapewniają maluszkowi komfort, jak również bezpieczeństwo. Kompletując niezbędne elementy samodzielnie, można dostosować je do indywidualnych potrzeb, także pod kątem designu.

Najważniejsze dodatki do łóżeczek dziecięcych 7 w 1 to kołyski oraz rozszerzenie i szuflady. Produkty te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Kołyska dla dziecka występuje w czterech wersjach kolorystycznych, podobnie jak samo łóżeczko – naturalnej, białej, szarej oraz grafitowej. Dzięki temu stworzysz pięknie wyglądający zestaw, który stanie się ciekawą ozdobą wnętrza. Warto podkreślić, że w komplecie otrzymujesz zarówno kołyskę do małej, jak i dużej konfiguracji łóżeczka Waldin. Tego typu dodatek jest wyjątkowo użyteczny, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca oraz ułatwia uspokojenie maluszka.

W sklepie Waldin kupisz również inne przydatne dodatki pasujące do łóżeczek dziecięcych 7 w 1. Jest wśród nich specjalne rozszerzenie pozwalające na powiększenie miejsca do spania do 174 cm. Oferujemy ponadto szuflady na drobiazgi. Dzięki tym produktom dziecko może używać swojego ukochanego łóżeczka bardzo długo, nawet do 10. roku życia. To ekonomiczne, a przy tym ekologiczne rozwiązanie, które pokochało już wielu rodziców.

Stawiamy na wszechstronność – zyskaj łóżeczka dla dzieci z wyposażeniem

Kompletujesz właśnie wszystkie niezbędne elementy pokoju dziecięcego? Z pewnością zastanawiasz się, na jakie łóżeczko postawić, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki. Zwróć swoją uwagę na modele z całym wyposażeniem, które łączą w sobie wszystko to, czego potrzebujesz do opieki nad maluszkiem. W naszym sklepie znajdziesz zarówno łóżeczko z wyposażeniem dla chłopca, jak i dla dziewczynki, co może być także ułatwieniem w przyszłości, kiedy przyjdzie pora na zakup nowego modelu dla rodzeństwa. Wybrane łóżeczko dla niemowlaka, z wyposażeniem w postaci najpotrzebniejszych produktów, to ukłon w stronę maksymalnej funkcjonalności, a nawet oszczędności. Jeden zakup zapewnia bowiem miejsce do spania, a nawet wiele więcej, przez długie lata, bez konieczności inwestowania w nowe łóżeczko. Niemowlęce modele potrafią kosztować naprawdę sporo, a dodając do tego następną konstrukcję do użytkowania na późniejszych etapach rozwoju, otrzymujemy całkiem wysoką sumę. U nas łóżeczka drewniane z wyposażeniem są gwarancją solidności, ekonomicznego podejścia do zakupów, a także bezpieczeństwa. Wszystko w jednym wyłącznie z Waldin!

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło