Wielofunkcyjne łóżeczka dla dziecka – z materacem i przewijakiem

Aktywne filtry

Właśnie aranżujesz pierwszy pokój swojego maluszka? Musisz wiedzieć, że kluczową rolę będzie odgrywało w nim łóżko! Z przewijakiem, klasyczne, z baldachimem… wybór może okazać się naprawdę trudny, jednak przychodzimy z gotowym rozwiązaniem. Przedstawiamy nasze modele 7 w 1, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby rodziców. Dlaczego aż 7 w 1? Ponieważ są to łóżeczka wielofunkcyjne dla niemowląt, skupiające w sobie takie meble jak: łóżko większe i mniejsze z materacem, przewijak, stoliczek, 2 krzesełka oraz kojec. Może służyć też jako łóżeczko dostawne z przewijakiem. Wszystkie te elementy są zamknięte w jednej konstrukcji – wystarczy odpowiednio ją rozłożyć, by uzyskać dostęp do poszczególnych części. Pragniemy zaznaczyć, że łóżeczka wielofunkcyjne 7 w 1 to modele posiadające atesty. Zostały one przebadane pod kątem funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Została sprawdzona ich wytrzymałość, krawędzie i części wystające, stateczność czy regulowanie, a łóżeczka otrzymały pozytywny wynik wydany przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Czyż to zatem nie jest mebel marzeń? Według nas jak najbardziej tak! To wygodne, funkcjonalne łóżeczko dla dziecka będzie prawdziwym strzałem w 10.

Łóżko wielofunkcyjne dla dziecka – zaoszczędź na wyposażeniu!

Łóżeczko wielofunkcyjne dla niemowlaka to ukłon w stronę praktyczności, ale też oszczędności. Kupując jeden mebel, zyskujesz m.in. dostawkę, przewijak, łóżeczko dziecięce z barierką i materacem, a to wszystko w jednym rozwiązaniu! Tylko pomyśl, ile musiałbyś wydać na każdy ten element z osobna. Jeśli dodalibyśmy do tego konieczność pomieszczenia tych wszystkich rzeczy w niewielkim pokoju dla dziecka – może robić się spory kłopot. Właśnie dlatego, aby zaoszczędzić rodzicom, także tym przyszłym, problemu z wyposażeniem, które będzie funkcjonalne, a zarazem estetyczne, zamknęliśmy połączenie tych cech w jednym łóżeczku dziecięcym. Możesz wykorzystać je już od pierwszych chwil życia Twojego maluszka, by następnie „rosło” ono razem z nim, aż do osiągnięcia przez niego wieku 4, 5, a nawet 6 czy 10 lat! Dzięki możliwości obniżania poziomu materaca zyskujesz łóżko dla dziecka, które może posłużyć mu przez naprawdę długi czas. Zakup jednego mebla zwróci Ci się szybciej, niż przypuszczasz!

Estetyczne i praktyczne łóżeczko dla niemowlaka w jednym

Wspomnieliśmy, o estetyce… Wiemy, że w dziecięcym pokoju ma ona ogromne znaczenie. Właśnie z tego powodu oprócz wielofunkcyjności stawiamy również na design. Minimalistyczny wygląd naszego łóżeczka oraz fakt, że jest ono drewniane, sprawia, że to najlepszy wybór do pokoików dla niemowląt i to zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Szczególną popularnością cieszy się białe łóżeczko z przewijakiem, ale równie chętnie wybierane są modele szare – wersja jaśniejsza i ciemniejsza – lub łóżeczko w odcieniu naturalnego drewna. Jeśli szukasz mebla, który zachwyca swoją prezencją, a jednocześnie jest niesamowicie praktyczne – łóżeczko dla niemowlaka proponowane przez Waldin będzie najlepszą opcją. Model 7 w 1 skradnie serce każdego rodzica. Przekonaj się o tym!

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło