Kosz Mojżesza

Aktywne filtry

Kosz Mojżesza

Kosz Mojżesza jest ciekawą alternatywą dla klasycznego łóżeczka czy kołyski dla maluszka do ok 8. miesiąca życia. To także niezwykle efektowna dekoracja, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców. Wykonany z solidnych, naturalnych materiałów kosz nie ogranicza znacząco wolnej przestrzeni w pomieszczeniu, więc łatwo znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Co jednak najważniejsze, otula dziecko ze wszystkich stron i daje mu maksymalne poczucie bezpieczeństwa. W ofercie Waldin znajdują się stylowe i funkcjonalne kosze Mojżesza, które spełnią oczekiwania każdego.

Kosz Mojżesza z pełnym wyposażeniem

W naszym asortymencie dostępne są kosze Mojżesza dla niemowląt sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Dzięki temu rodzice nie muszą samodzielnie dobierać niezbędnych elementów. W zestawie znajduje się:

  • kołderka z poduszką,
  • budka,
  • pościel,
  • prześcieradło,
  • materac z pokrowcem.

Co istotne, każdy kosz Mojżesza dla dziecka jest osadzony na dużych kółkach. To przemyślane rozwiązanie ułatwiające przestawianie mebelka z miejsca na miejsce, bez dużego wysiłku. Dołączamy również zestaw montażowy pozwalający na samodzielne złożenie konstrukcji i przygotowanie jej do użycia.

Gwarancja solidności i wygody

Wiklinowy kosz Mojżesza jest bardzo dobrym wyborem dla każdego, w szczególności dla miłośników naturalnych rozwiązań. Taki mebelek jest trwały i odporny na odkształcenia, dodatkowo zapewnia odpowiednią wentylację. Maluszek może wygodnie i bezpiecznie spać, także z uwagi na małą, choć dla niego wystarczającą przestrzeń. W koszu Mojżesza czuje się on równie dobrze jak w brzuchu mamy, jest otulony z każdej strony i wie, że nic mu nie zagraża.

Charakterystyczną cechą naszych produktów jest staranne wykonanie. Wysoka jakość to dla nas priorytet, dlatego dokonujemy starannej selekcji materiałów, z jakich powstają kosze Mojżesza. Mebelki malujemy ekologicznymi farbami na bazie wody, które są pozbawione substancji niebezpiecznych dla dzieci czy środowiska naturalnego. Koła oraz podwozie są produkowane z drewna bukowego wyróżniającego się podwyższoną odpornością na uszkodzenia.

Ponadczasowy, uniwersalny design

Projektując dziecięce meble, skupiamy się zarówno na praktyczności, jak i uniwersalnym designie. Chcemy, aby kosze Mojżesza pasowały do różnych wystrojów wnętrz i tym samym były ponadczasowe. W ofercie są modele z budką i pościelą w trzech wersjach kolorystycznych:

  • szarej
  • różowej
  • białej

Zależy nam na tym, aby rodzice wybrali wariant, który najbardziej im odpowiada i dzięki temu mieli zagwarantowaną satysfakcję z zakupu. Oprócz designu dbamy także o praktyczność, ponieważ doskonale wiemy, że odgrywa bardzo istotną rolę. Kosze Mojżesza z wikliny są wyposażone w budkę. Skutecznie chroni śpiącego maluszka przed wiatrem czy słońcem, co pozwala na bezpieczną drzemkę np. na tarasie lub w ogrodzie. Nachylenie budki można swobodnie regulować. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać kosz w rodzinną podróż i wykorzystywać jako łóżeczko turystyczne. Mimo że dziecko nie będzie przebywać w domu, może dzięki temu spać w komfortowym, dobrze znanym miejscu.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło