{}

Materace piankowo-kokosowe do łóżeczka dziecięcego

Aktywne filtry

Sen to jeden z najistotniejszych elementów w życiu każdego noworodka, a także niemowlaka i starszego dziecka. Konieczne staje się zatem zadbanie o najwyższy poziom komfortu – a do tego niezbędny jest odpowiednio dobrany materac do łóżeczka. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości naszych produktów, dlatego stawiając na materace do łóżeczek Waldin, masz pewność, że kupujesz sprawdzone, w 100% polskie produkty w cenie idącej w parze z najlepszym wykonaniem oraz bezpieczeństwem. Dla wszystkich rodziców dbających o komfortowy sen swoich maluchów przygotowaliśmy ekologiczne materace dla dzieci – wykonane zostały z włókna kokosowego, które otacza pianka poliuretanowa. Dostępne są modele pasujące do łóżeczek okrągłych, a także prostokątnych, w wersji dużej oraz małej. Z powodzeniem znajdziesz tu materac do łóżeczka dostawnego, jak i ten do łóżeczka niemowlaka, który przesypia noce w swoim własnym pokoiku. Materac kokosowo-piankowy to najlepszy wybór dla Twojego dziecka. Zobacz, dlaczego warto!

Materac dla dziecka kokosowy – zalety 

  • Ekologia. Nadrzędną zaletą, jaką posiada materacyk kokosowy, jest jego naturalny skład. Ekologiczny materac do spania, na który składają się pianka oraz warstwa kokosowa, to ukłon w stronę natury, a także bezpieczeństwa Twojego maluszka. Nie ma on kontaktu ze sztucznymi tworzywami, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na jego zdrowie – w końcu w łóżeczku będzie on spędzał najwięcej czasu! Zadbaj zatem o to, by jego materacyk był w 100% ekologiczny.
  • Antyalergiczność. Kokosowy materac dla dziecka jest bezpieczny ze względu na odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu w jego wnętrzu nie gromadzą się bakterie oraz roztocza, czyniąc z niego materac do łóżeczka antyalergiczny. Ten fakt doceni każdy rodzic, który ma na uwadze zdrowie swojego niemowlaka!
  • Właściwa twardość. Materac dla niemowlaka kokosowo-piankowy jest idealny dla dziecka już od pierwszych dni jego życia, ponieważ zapewnia odpowiedni stopień twardości (dzięki włóknom kokosa), a jednocześnie nie jest zbyt twardy (dzięki zastosowaniu pianki). Poza tym materac piankowo-kokosowy nie odkształca się, zachowując swoją sprężystość przez długi czas. To połączenie stanowi najlepsze rozwiązanie dla niemowląt. 

Decydując się na zakup materaca kokosowego do łóżeczka dziecięcego, masz pewność, że Twój maluch jest bezpieczny, a jego sen niezakłócony żadnymi niekorzystnymi czynnikami. Przekonaj się, że pianka i kokos będą najlepszymi sprzymierzeńcami wypoczynku Twojego noworodka!

Materace do łóżeczka. Postaw na jakość

Ceny materacy do łóżeczka, zwłaszcza materacy wykonanych z kokosa, potrafią na pierwszy rzut oka być wysokie. Jednak biorąc pod uwagę zalety, otrzymujesz sprawdzone, w 100% bezpieczne oraz przyjazne dziecku rozwiązanie i to na wiele lat. Materac, w którym pianka i kokos łączą się jako baza, będzie służył od pierwszych dni aż po okres niemowlęcy, a nawet dziecięcy – duży model z powodzeniem sprawdzi się dla dzieci do 3 roku życia. W zależności od tego, na jaką wielkość się zdecydujesz, a więc czy będzie to materac do łóżeczka dla niemowląt i noworodków duży prostokątny, model kwadratowy, owalny lub mały okrągły, będzie różnić się jego cena. Jednak w każdym przypadku idzie z nią w parze wysoka jakość wykonania oraz tworzywa (pianka/kokos), które nie stracą swoich właściwości.

Postaw na jakość, którą docenisz przez lata – postaw na nasze materace! Do łóżeczka niemowląt, noworodków, a także dzieci w wieku dwóch lub trzech lat będą one idealne. Ich kształty pasują do naszych modeli łóżeczek, a także do ich elementów (np. do dostawki). Podaruj swojemu maluchowi to, czego najbardziej oczekuje, czyli bezpieczeństwo, ukojenie oraz przede wszystkim spokojny sen. Już teraz sprawdź wszystkie modele materacy kokosowych!

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło