Dostawka 2w1

Aktywne filtry

Dostawka

Łóżeczko dostawne dla dziecka ma kilka istotnych zalet. Wielu rodziców nie wyobraża sobie bez niego codziennego funkcjonowania. Mają maluszka tuż obok siebie przez całą noc, a jednocześnie nie martwią się, że coś mu się stanie. Dostawka to świetny kompromis między spaniem z dzieckiem w jednym łóżku a przygotowaniem mu osobnego miejsca wypoczynku. Sklep Waldin oferuje wytrzymałe, komfortowe w użytku i stylowe łóżeczka dostawne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami.

Dostawka dopasowana do potrzeb dzieci i rodziców

Wiemy, jak trudny może być dobór mebelków dla maluszka. Dlatego staramy się zadbać o każdy istotny szczegół i zaproponować produkty, które spełniają potrzeby zarówno dzieci, jak i rodziców. Nasze dostawki są wykonane z drewna bukowego. Zapewnia im to lekkość, ale również wytrzymałość. Do wszystkich modeli dołączamy dwuczęściowy materac z pokrowcem przystosowanym do wielokrotnego prania.

Nie bez znaczenia jest fakt, że podłogę dostawki można regulować i to w bardzo dużym zakresie (na 5 poziomach). Tym samym dopasowanie jej do łóżka nie jest problemem, rodzice z łatwością przygotują wygodne i bezpieczne miejsce do spania dla swojej pociechy. Cechą wyróżniającą produkty z naszego asortymentu jest konstrukcja z kółkami. Tego typu rozwiązanie sprawia, że łóżeczko dostawne dla niemowlaka można w razie potrzeby łatwo przestawić w inne miejsce. Co ważne, kółka zostały wyposażone w blokadę, dlatego nie należy się obawiać braku stabilności mebelka.

Eleganckie łóżeczko dostawne dla chłopca i dziewczynki

W sklepie Waldin można kupić estetycznie wyglądające łóżeczko dostawne dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Proponujemy mebelki w trzech subtelnych, uniwersalnych kolorach:

  • białym,
  • szarym,
  • naturalnym

Łóżeczka dostawne bardzo dobrze prezentują się w każdym wnętrzu, zarówno urządzonym klasycznie, jak i nowocześnie. Można potraktować je jako dodatkową dekorację, a nie tylko praktyczny element wyposażenia. Mimo że design dziecięcych mebelków nie ma tak dużego znaczenia jak solidność czy bezpieczeństwo, nie zapominamy całkowicie o tej kwestii. Chcemy, aby rodzice mieli możliwość zakupu dostawki, która jest zarówno użyteczna, jak i elegancka.

Łóżeczko dostawka z niezbędnym wyposażeniem

Dostawkę można zamówić jako samodzielny mebelek lub w zestawie wraz z wyposażeniem. Poza materacem komplet obejmuje wiele innych przydatnych elementów, takich jak:

  • kołderka z poduszką,
  • pościel,
  • osłonka,
  • prześcieradło,
  • baldachim z podporą,
  • szczebelki,
  • listwa i inne części montażowe.

Kiedy dziecko podrośnie i dostawka nie będzie mu już potrzebna, mebelek można łatwo zmienić w klasyczne łóżeczko z zamkniętymi czterema bokami. To dodatkowa zaleta produktów Waldin – stanowią wsparcie dla prawidłowego rozwoju maluszków i towarzyszą im bardzo długo, nie tylko podczas pierwszych miesięcy życia.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło