Nagroda rodziców 2023 dla łóżeczka 7w1!

Umieszczony przez: waldin.pl W dniu:

 

Mamy przyjemność oraz zaszczyt ogłosić, iż nasze łóżeczko 7w1 zdobyło "Nagrodę rodziców" w 17-tej edycji prestiżowego konkurs, który odbył się w hotelu Mercure Wiazowna Brant w okolicach Warszawy!

Nagroda Rodziców/ Zabawka roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce. Tej wiosny mieliśmy przyjemność brać udział w tej wyjątkowej imprezie, która zakończyła się dla nas sukcesem!

Celem konkursu jest wybranie najbardziej wartościowych produktów do opieki dla dzieci oraz promowanie ich w mediach, aby rodzice mogli świadomie zdecydować się na zakup dobrej jakości produktów.

Jurorzy oraz dzieci testują i oceniają wszystkie akcesoria i produkty, które biorą udział pod względem bezpieczeństwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności.

Jakie kryteria poddane są ocenie:

1.      Bezpieczeństwo i jakość wykonania.

2.      Funkcjonalność.

3.      Pomysł.

4.      Design.

5.      Opis produktu.

W Jury konkursu zasiadają największe autorytety branży dziecięcej, tj. psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani z telewizji rodzice!

Tym bardziej czujemy się zaszczycenie, gdyż Jurorzy nie szczędzili sobie słów uznania dla naszego produktu, zobaczcie sami: Wideo relacja z konkursu Wybór rodziców

A tak piszą o nas media: 

„Pomysł i wzornictwo to też atuty łóżeczka nagrodzonego w konkursie. Łóżeczko Waldin 7w1 może być wykorzystywane na wielu etapach życia dziecka. Mebel sprawdzi się jako małe łóżeczko z przewijakiem, większe łóżeczko, kojec lub łóżeczko z otwartą barierką, a także dwa fotele ze stolikiem. Polski pomysł i produkcja rodzinnej firmy WALDIN zachwyciły Jurorów.” 

Tekst źródłowy parenting.pl: https://parenting.pl/znamy-wyniki-17-stej-edycji-konkursu-zabawka-roku-nagroda-rodzicow-2023

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło