Jakie łóżeczko dostawne wybrać?

Umieszczony przez: waldin.pl W dniu:

Ciąża trwa 40. tygodni, czyli 281 dni. Przez cały ten okres twój maluszek otulony jest przyjemnie kołyszącymi wodami płodowymi, czuje, słyszy i przyzwyczaja się do głosu mamy.

Po narodzinach niezwykle ważne jest aby nie hamować tego procesu „budowania więzi”, który bardzo często rozpoczyna się już podczas ciąży, poprzez czytanie, śpiewanie czy głaskanie się po brzuchu.

Bliskość fizyczna, jaką zapewnia się podczas karmienia piersią – dotyk i zapach – działają na malucha kojąco, regulują jego oddech, wyciszają i sprawiają, że czuje się bezpiecznie. Nie ma chyba większej nagrody dla zmęczonej kobiety niż fakt, że jeden jej dotyk jest w stanie uspokoić płaczącego malucha.

Proces karmienia piersią powoduje wydzielanie oksytocyny, która jest hormonem miłości i przyczynia się do nawiązywania więzi pomiędzy mamą i dzieckiem.To dzięki niemu znajdujesz siłę aby opiekować się dzieckiem, niezależnie od poziomu własnego zmęczenia. Hormon ten ma działanie antydepresyjne i uspokajające, dlatego pomaga w zapobieganiu depresji poporodowej i w radzeniu sobie z baby bluesem.

ŁÓŻECZKO DOSTAWNE – IDEALNE WARUNKI DLA MATKI KARMIĄCEJ

Łóżeczko dostawne to łóżeczko z otwartym jednym bokiem, usytuowane blisko łóżka rodziców. Jest znacznie mniejsze niż tradycyjne łóżeczko niemowlęce.

Dostawka przyczynia się do budowania więzi między dzieckiem a mamą. Te pierwsze tygodnie karmienia piersią są niezwykle ważne nie tylko pod względem budowania więzi ale też do prawidłowego rozwoju odporności malucha. Chciałabyś w tym czasie oszczędzić sobie ciągłej konieczności wstawania do dziecka? Móc karmić je w nocy bez budzenia, które mogłoby skończyć się wybuchem płaczu? Nasze dostawki sprawią, że będziesz mogła wygodnie karmić dziecko w nocy ale też cieszyć się stylowym i multifunkcjonalnym meblem przez wiele lat!

Zdj%C4%99cie%20nr-1.jpg

Łóżeczko 7w1 może być wykorzystywane na wielu etapach życia dziecka. Mebelek został wykonany z drewna bukowego, a następnie pomalowany ekologicznym lakierem na bazie wody. Spełnia on wszelkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne, abyś mogła ze spokojem użytkować ten model. Dostawka w tym wypadku jest bardzo kompaktowa (mierzy 77,5 cm długości i ok. 37,5 cm szerokości) i należy przymocować ją dodatkowym pasem zabezpieczającym.

Jak to możliwe, że jeden mebel ma tyle funkcji?

Wystarczy przymocować połowę małego łóżeczka to swojego łóżka za pomocą pasa zabezpieczającego. Dostawka stanie się mini przedłużeniem i miejscem do snu malucha. Kiedy już postanowisz, że maluch może zacząć spać sam, możesz połączyć dwie połówki łóżeczka i tym samym powstanie małe łóżeczko. Ponadto przymocowane do podstawy łóżeczka, gumowane kółka, pozwalają na jego przesuwanie. Z pozostałych elementów łóżeczka możesz zbudować przewijak z dodatkową półką, który wspomoże Cię podczas codziennego przewijania czy pielęgnowania.

Nie ma co ukrywać, to idealny zakup na lata!

Szereg funkcji, materiał z jakiego został wykonany mebelek oraz bezpieczeństwo przemawiają za tym, że jest to produkt niemalże doskonały.

To zakup jednego produktu na wiele lat, który będzie towarzyszył Twojemu dziecku od urodzenia aż do osiągnięcia przez niego wieku szkolnego.

Jeżeli spojrzymy na to, iż kupując jeden mebelek możemy zrezygnować z zakupu wielu dodatkowych, z których po krótkim czasie dziecko wyrasta, jego cena jest oszałamiająca!

zdj%C4%99cie%20nr%202.jpg

Drugim alternatywnym mebelkiem jest łóżeczko dostawne 2w1.Jest to tańsza opcja, którą rekomendujemy mamom planującym nieco dłużej karmić piersią i które chcą mieć dziecko całą noc przy sobie. Powierzchnia do spania w tej dostawce to aż 90 cm długości i 50 cm szerokości. A zatem spokojnie nawet 1,5 roczne dziecko może w niej nadal spać obok Ciebie. Dostawkę zahaczasz o ramę łóżka specjalną blaszką oraz blokujesz kółka aby podczas ruchów dziecka stała stabilnie i nie odsuwała się od Twojego łóżka. W zestawie otrzymujesz materac o wysokości 6 cm i twardości T25. Pokrowiec materaca możesz zdjąć i wyprać w pralce w razie jakiejkolwiek awarii.

Dostawkę możesz w każdej chwili zdemontować, stworzyć mini łóżeczko na kółkach i przemieszczać się z dzieckiem wszędzie tam gdzie będziecie tego potrzebować.

Dostawka 2w1 to popularny mebel na zachodzie, cieszy się tam dużym zainteresowaniem.

Coraz więcej mam decyduję się na taką opcję w obawie, że ich dziecko nie będzie chciało spać samodzielnie w swoim łóżeczku. Gdy maluch podrośnie wtedy zdecydujesz jakie łóżeczko stanie w jego pokoju i będzie dla niego odpowiednie.

Staramy się aby nasze produkty były dostosowane do każdych gustów i przekonań. W asortymencie znajdziesz mebelki, które zostaną z Wami na lata i zdecydowanie ułatwia Ci przejść przez trudny okres macierzyństwa.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło