Dodatki

Aktywne filtry

Dodatki

W ofercie mamy wiele estetycznych i praktycznych dodatków do łóżeczek 7w1. To wysokiej jakości produkty, które są trwałe, a do tego zapewniają maluszkowi komfort i bezpieczeństwo. Kompletując niezbędne elementy samodzielnie, można dostosować je do indywidualnych potrzeb, również pod kątem designu.

Tekstylia

W asortymencie naszego sklepu oferujemy przyjemne w dotyku i elegancko wyglądające tekstylia dziecięce wykonane z 100% bawełny. W Waldin znajdziecie:

  • pościel małą i dużą do łóżeczka 7w1,
  • prześcieradła
  • osłonki do łóżeczek.

Samodzielnie wybieracie kolor poszczególnych elementów, zapewniamy bardzo szeroki wybór w tym zakresie. Nasze tekstylia są uszyte z miękkich materiałów, które nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Pozostałe dodatki

Najważniejsze dodatki do łóżeczek dziecięcych 7w1 to kołyski oraz rozszerzenie i szuflady. Produkty te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Kołyska dla dziecka występuje w czterech wersjach kolorystycznych, podobnie jak samo łóżeczko – naturalnej, białej, szarej i grafitowej. Dzięki temu stworzycie pięknie wyglądający zestaw, który stanie się ciekawą ozdobą wnętrza. Warto podkreślić, że w komplecie otrzymujecie kołyskę do małej, jak i dużej konfiguracji łóżeczka Waldin. Tego typu dodatek jest wyjątkowo użyteczny, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca oraz ułatwia uspokojenie maluszka.

W sklepie Waldin kupicie również inne przydatne dodatki pasujące do łóżeczek dziecięcych 7w1. Jest wśród nich specjalne rozszerzenie pozwalające na powiększenie miejsca do spania do 174 cm. Oferujemy ponadto szuflady na drobiazgi. Dzięki tym produktom dziecko może używać swojego ukochanego łóżeczka bardzo długo, nawet do 10. roku życia. To ekonomiczne, a przy tym ekologiczne rozwiązanie, które pokochało już wielu rodziców.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło